ÇİFTÇİNİN TERCİHİ MASSEY FERGUSON »

Ekleme Tarihi: 04.11.2016 15:41:52

ÇİFTÇİNİN TERCİHİ MASSEY FERGUSON

Anadolu EXPO 3. Canlı Hayvan Fuarında bir araya geldiğimiz Aydın, Denizli Uşak Massey Ferguson  ana bayisi şirket sahibi İsa Aydın ile kısa bir söyleşi gerçekleştirdik.

Massey Ferguson'un Türkiye'de uzun bir geçmişe sahip, çok itibarlı bir marka oduğunu belirten Aydın, "Merkezi Denizli olmak üzere bölgede 2010 yılından bu yana ana bayilik yapıyoruz.1991 yılından 2004 yılına kadar ikinci el traktör alım satımıyla başladığımız serüvende şu anda tüm çiftçilerin her türlü ihtiyacına yönelik servis, satış, parça hizmetlerimiz bulunuyor. 2015 yılında Türkiye traktör satışında adet birincisi olduk. Yüzde 30 daha az yakıt tüketimi, üstün hizmetlerimiz  ve kullandığımız ileri teknoloji sayesinde Türkiye'de piyasa değerimizi koruyarak sektörde pazar lideri konumuna geldik.'' dedi.

Doğru ürünü aramak ve son teknoloji ürünü sistemlerin kafa karıştıran özelliklerine takılmaksızın ihtiyaçlara en iyi uyacak seçenek üzerinde karar vermeye çalışmanın her zaman kolay olmayacağını dile getiren Aydın, "Massey Ferguson'un tarımı daha kolay ve etkin hale getirmek için tasarlanan sistemlerin gelişmesine odaklanmasının nedeninin bu olduğunu, teknolloji ürünlerinin çalışma pratiklerini, verimliliği ve karlılığı geliştirmeye olanak sağlayacaktır"  dedi.

İsa Aydın: ''Bursa Tarım Fuarında müşteri lansmanı yapılan Massey Ferguson Biçerdöverler, Yem Hasat Makinaları ve Büyük Kare Balya makinaları ile Massey Ferguson sadece traktör modellerini değil; hasat makinaları modellerini de çiftçilerin beğenisine sunduk. Gösterilen yoğun ilgi bizi son derece sevindirdi. Aydın, Denizli ve Uşakta'da bu ürünlerimize çiftçilerin ilgisi artarak devam ediyor'' diyerek sözlerini tamamladı.

Özel Haber

Kaynak : tarim.com.tr

Diğer Haberler